|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Laminowanie wstępne folii rolkowej Matt Surace | Słowa kluczowe: | Wałek odlewniczy, wałek chłodzący |
|---|---|---|---|
| cylindryczność i współosiowość walca: | ≤0,005 mm | Średnica walca:: | w promieniu Φ1600 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | polerowane lustro, supercienkie lustro, matowy/matowy, wałek zapobiegający przywieraniu | Deformacja ogólna: | < 0,05 mm przy pełnym obciążeniu |
| Równoważenie dynamiczne: | G2.5 | Błąd temperatury powierzchni rolki: | ± 0,5 ~ 1 ℃; |
| Podkreślić: | przemysłowy wałek odlewniczy z dynamicznym wyważaniem,precyzyjny wałek z chłodzeniem spiralnym,przemysłowy wałek o dużej średnicy Φ1600mm |
||
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Roller diameter | within Φ1600mm |
| Cylindricity and coaxiality | ≤0.005mm |
| Thickness of the coating | 50~80um |
| Roller surface temperature error | ±0.5~1℃ |
| Surface Treatment | matt surface |
| Running speed | 800 meters/min |
| Overall deformation | <0.05 mm at full load |
| Dynamic balancing | Q=3.2 during operation |
Founded in 2008, Huatao Group is a professional supplier of various rollers for paper, corrugated board, rubber & plastic industry, and nonwoven fabric industries with over 15 years of experience.
Our Products Include:
Our products have been exported to more than 96 countries with excellent reputation. We understand each customer's unique requirements and provide matching superior quality products with reliable service.
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567