|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Drutka z drutu ze stali nierdzewnej + pasek PU | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | vibrating self cleaning screen mesh,quarrying self cleaning screen mesh,quarrying vibrating screen wire mesh |
||
Ekrany samooczyszczające to innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności produkcji w różnych zastosowaniach przemysłowych.Pozostałe, o szerokości przekraczającej 10 mm, te zasłony zapewniają lepsze działanie filtrujące w porównaniu z tradycyjnym drutem tkanym i zapewniają większą powierzchnię otwartą niż poliuretanowy.Ten wyjątkowy projekt pomaga zmniejszyć kosztowne i czasochłonne problemy ze ślepieniem i przyczepianiem, zapewniające ciągłą pracę i maksymalną wydajność. Dostępne w otworach szczelinowych Diamond, Herringbone i Straight Wire, ekrany te są idealne zarówno do zastosowań suchych, jak i mokrych,zapewniając optymalne osiągi i wydłużoną żywotność.
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Włókno z stali węglowej/stal nierdzewnej + pas PU |
| Rodzaj | Włókna włókiennicze |
| Otwór | 1 mm - 5 mm |
| Średnica drutu | 2-12 mm |
| Szerokość paska | 10, 5 cm i większe |
| Gęstość paska | 8 mm i większe |
| Wnioski | Klasyfikacja rudy, prania węgla, przetwarzanie minerałów |
Opakowania drewniane do bezpiecznego transportu i przechowywania.
Zespół inżynierów HUATAO dostosowuje samoczyszczącą sieć drutową do specyficznych cech materiału, z certyfikowaną produkcją ISO 14001.z dostępnymi opcjami przyspieszonymiNasza kontrola jakości przekracza standardy branżowe, zapewniając niezawodną wydajność w Twoim zakładzie przetwórczym.
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567