|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Rama o wysokiej zużyciu + stalowa rama | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | 305×610mm Rubber Screen Panel,90 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,Heavy-Duty Modular Screen Panel |
||
Panel gumowy o dużej wydajności 305*610mm 90 Twardość brzegu SVR Otwory rudy żelaza Scalping
Płyty ekranowe z gumy klasy premium do zastosowań górniczych
Gumowe panele ekranowe są niezbędnymi elementami w eksploatacji górniczej, zaprojektowane do skutecznego sortowania materiałów według wielkości przy użyciu precyzyjnych otworów.Ciężkie panele HUATAO są wyposażone w specjalistyczne związki gumowe, które maksymalnie zwiększają odporność na zużycie w przypadku materiałów ścierających, takich jak rudy żelaza i granitKonstrukcja ramy wzmocnionej stalą wytrzymuje skrajne uderzenia, jednocześnie zmniejszając obciążenie maszyn do przesiewania, znacząco przedłużając żywotność urządzeń.
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk o wysokiej odporności na zużycie + ramka stalowa |
| Rodzaj | Panel gumowy SELM lub dostosowany |
| Gęstość | 25-40 mm (wykonalne) |
| Wielkość dziury | 10-50 mm (regulowane) |
| Wielkość standardowa | 610*305*40mm, 305*305*40mm |
| Waga | < 15 kg/m2 (15 mm grubości) |
| Wnioski | Klasyfikacja rudy, prania węgla, przetwarzanie minerałów |
Wszystkie panele są bezpiecznie zapakowane w drewniane skrzynki dla bezpiecznej międzynarodowej wysyłki.
Zespół inżynierów HUATAO dostosowuje gumowe ekrany do specyficznych cech materiału, z certyfikowaną produkcją ISO 14001.zapewnienie niezawodnej pracy w zakładzie przetwórczymStandardowa konfiguracja wysyłka w 25 dni, z możliwością przyspieszonych opcji.
| Ekran uretanowy | Ekran tuflexowy |
|---|---|
| Polyuretanowa sieć ekranu odwodniającego | WS 85 Ekran modułowy |
| Płyty ekranowe z poliuretanu | Wymienne ekrany Rotex |
| Płytka z gumowego ekranu | Wibrująca sieć ekranu |
| Samoczyszczalna sieć drukowana | Ekran szkicowy |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567