|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Rama o wysokiej zużyciu + stalowa rama | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | Low-Noise Rubber Screen Panel,30mm Thick Vibrating Screen Panel,50 Shore Hardness Rubber Screening Panel |
||
Gumowe panele sitowe HUATAO minimalizują przestoje w operacjach górniczych dzięki wyjątkowej trwałości i łatwej konserwacji. Konstrukcja zapobiegająca zatykaniu zapewnia ciągłą pracę w procesach takich jak flotacja rud miedzi, gdzie drobne cząstki mogą szybko blokować tradycyjne sita.
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Guma o wysokiej odporności na ścieranie + rama stalowa |
| Typ | Panel gumowy SELM lub na zamówienie |
| Grubość | 25-40 mm (możliwość dostosowania) |
| Rozmiar otworu | 10-50 mm (regulowany) |
| Rozmiar | 610*305*40 mm, 305*305*40 mm |
| Waga | <15kg> |
| Zastosowania | Klasyfikacja rud, płukanie węgla, przetwarzanie minerałów |
Zespół inżynierów HUATAO dostosowuje gumowe sita do specyficznych cech materiału, z produkcją certyfikowaną zgodnie z normą ISO 14001. Standardowe konfiguracje wysyłane są w ciągu 25 dni, z dostępnymi opcjami przyspieszonej dostawy. Nasza kontrola jakości przewyższa standardy branżowe, zapewniając niezawodną wydajność w Twojej instalacji przetwórczej.
Opakowanie w drewnianej skrzyni zapewnia bezpieczny transport i dostawę.
| Sito poliuretanowe | Sito Tufflex |
|---|---|
| Siatka do odwadniania poliuretanowego | Sito modułowe WS 85 |
| Panele sitowe poliuretanowe | Sita zamienne Rotex |
| Gumowy panel sitowy | Siatka wibracyjna |
| Siatka samoczyszcząca | Sito do łupków |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567