|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Rama o wysokiej zużyciu + stalowa rama | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | vibrating screens rubber screen panels,mining rubber screening,mining rubber screen panels |
||
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Guma o wysokiej odporności na zużycie + stalowa rama |
| Typ | Panel gumowy SELM lub niestandardowy |
| Grubość | 25-40 mm (możliwość dostosowania) |
| Rozmiar otworu | 10-50 mm (regulowany) |
| Rozmiar | 610x305x40 mm, 305x305x40 mm |
| Waga | <15kg> |
| Zastosowania | Klasyfikacja rud, płukanie węgla, przetwarzanie minerałów |
| Sito uretanowe | Sito Tufflex |
| Siatka do odwadniania poliuretanowego | Sito modułowe WS 85 |
| Panele sitowe poliuretanowe | Zamienne sita Rotex |
| Panel sita gumowego | Siatka wibracyjna |
| Siatka samoczyszcząca | Sito do łupków |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567