|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Rama o wysokiej zużyciu + stalowa rama | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | rubber screen panels 40*8mm,black rubber screening,black rubber screen panels |
||
Gumowe panele ekranowe do części maszyn górniczych zajmują kluczowe miejsce w przemyśle górniczym.i odporność na korozję.
Gumowa sieć ekranu jest przeznaczona do oddzielania i klasyfikowania minerałów i materiałów o różnych rozmiarach.zapewnienie sprawnego i niezawodnego działaniaDzięki specjalnej strukturze i właściwościom materiału, przystosowuje się do różnych trudnych warunków górniczych, w tym środowisk o wysokiej wilgotności, wysokim pyłku i silnych wibracjach.
Ponadto gumowa siatka do ekranu zapewnia wyjątkową wydajność uszczelniającą, zapobiegając wyciekom materiału i zwiększając wydajność i jakość procesu przesiewania.Odgrywa on ważną rolę w poprawie ogólnej wydajności maszyn górniczych i obniżeniu kosztów produkcji.
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk o wysokiej odporności na zużycie + ramka stalowa |
| Rodzaj | Panel gumowy SELM lub dostosowany |
| Gęstość | 25-40 mm (wykonalne) |
| Wielkość dziury | 10-50 mm (regulowane) |
| Wielkość | 610 × 305 × 40 mm, 305 × 305 × 40 mm |
| Waga | < 15 kg/m2 (15 mm grubości) |
| Wnioski | Klasyfikacja rudy, prania węgla, przetwarzanie minerałów |
Opakowania drewniane zapewniają bezpieczny transport i przechowywanie.
Zespół inżynierów HUATAO dostosowuje gumowe ekrany do specyficznych cech materiału, z certyfikowaną produkcją ISO 14001.z dostępnymi opcjami przyspieszonymiNasza kontrola jakości przekracza standardy branżowe, zapewniając niezawodną wydajność w Twoim zakładzie przetwórczym.
| Ekran uretanowy | Ekran tuflexowy |
|---|---|
| Polyuretanowa sieć ekranu odwodniającego | WS 85 Ekran modułowy |
| Płyty ekranowe z poliuretanu | Wymienne ekrany Rotex |
| Płytka z gumowego ekranu | Wibrująca sieć ekranu |
| Samoczyszczalna sieć drukowana | Ekran szkicowy |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567