|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Grubość: | 30mm-60mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | High Wear Resistance Polyurethane Screen Mat,Bauxite Screening Polyurethane Screen Panel,Self-Cleaning Apertures Mining Screen |
||
Pomarańczowe 30 mm grube matki poliuretanowe są specjalnie zaprojektowane do wymagających zastosowań w badaniu boksytu w operacjach górniczych.Struktura molekularna poliuretanu zapewnia wrodzoną odporność na degradację oleju i ozonu, znacząco wydłużając żywotność w trudnych warunkach kamieniołomu, gdzie tradycyjne gumowe zasłony zazwyczaj pękają.
Dostępne w postaci antystatycznej dla środowisk pyłu wybuchowego w obróbce węgla, te poliestrowe ekrany techniczne zapewniają elastyczność instalacji dzięki modułowej konstrukcji.Systemy szybkiej wymiany mogą skrócić czas modernizacji ekranu nawet o 80%Zastosowania obejmują od wyładowania pierwotnego kruszywa do końcowego prania składników, z dostosowalnymi profiliami krawędzi dla różnych systemów napięcia.
| Materiał | Pozostałe materiały, o masie przekraczającej 1 kg |
|---|---|
| Gęstość | 30 mm-60 mm |
| Rodzaj otworu | kwadratowy, prostokątny, okrągły itp. |
| Rozmiar otworu | 3-50 mm |
| Rodzaj instalacji | Wyroby stalowe, przemysł górniczy, zakłady cementowe, przemysł pozyskiwania minerałów, elektrownie, prania węgla, przesiewanie piasku i żwiru |
Zespół inżynierów HUATAO dostosowuje ekrany PU do specyficznych cech materiału, z certyfikowaną produkcją ISO 14001. Standardowe konfiguracje wysyłane są w ciągu 25 dni, z dostępnymi opcjami przyspieszonymi.Nasza kontrola jakości przewyższa standardy branżowe, zapewniając niezawodną wydajność w zakładzie przetwórczym.
Pakiet z drewnianego pudełka.
| Linia produktu 1 | Linia produktowa 2 |
|---|---|
| Ekran uretanowy | Ekran tuflexowy |
| Polyuretanowa sieć ekranu odwodniającego | WS 85 Ekran modułowy |
| Płyty ekranowe z poliuretanu | Wymienne ekrany Rotex |
| Płytka z gumowego ekranu | Wibrująca sieć ekranu |
| Samoczyszczalna sieć drukowana | Ekran szkicowy |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567