|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Średnica drutu: | Min.1,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | 30mm polyurethane screen mat,mining industry screen panel,tensioned polyurethane screen mat |
||
30 mm grubości poliuretanowy wyprężony mat jest zaprojektowany do nowoczesnych operacji górniczych, zapewniając wyjątkową trwałość, wydajność i wszechstronność w procesach klasyfikacji materiałów.Specjalnie zaprojektowane dla wymagań górniczych, ten wycieraczek łączy zaawansowaną chemię poliuretanu z precyzyjną produkcją do obróbki ścierających, dużych ilości rud i minerałów.
Ta konstrukcja rozszerza odporność na zużycie o 3-5 razy w porównaniu z niepowlekanymi oczami ze stali, zachowując jednocześnie precyzję przesiewu poprzez adaptację do wtórnych wibracji,w wyniku trwałej wydajności operacyjnej przy zminimalizowaniu czasu przestoju.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Pozostałe materiały, o masie przekraczającej 1 kg |
| Gęstość | 30 mm-60 mm |
| Rodzaj otworu | kwadratowy, prostokątny, okrągły itp. |
| Rozmiar otworu | 3-50 mm |
| Instalacja | Wyroby stalowe, przemysł górniczy, zakłady cementowe, pozyskiwanie minerałów, elektrownie, pranie węgla, przesiewanie piasku i żwiru |
Bezpiecznie zapakowane w drewniane pudełka dla bezpiecznego transportu.
Zespół inżynierów HUATAO dostosowuje ekrany PU do specyficznych cech materiału, z certyfikowaną produkcją ISO 14001. Standardowe konfiguracje wysyłane są w ciągu 25 dni, z dostępnymi opcjami przyspieszonymi.Nasza kontrola jakości przewyższa standardy branżowe, zapewniając niezawodną wydajność w zakładzie przetwórczym.
| Ekran uretanowy | Ekran tuflexowy |
|---|---|
| Polyuretanowa sieć ekranu odwodniającego | WS 85 Ekran modułowy |
| Płyty ekranowe z poliuretanu | Wymienne ekrany Rotex |
| Płytka z gumowego ekranu | Wibrująca sieć ekranu |
| Samoczyszczalna sieć drukowana | Ekran szkicowy |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567