|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Grubość: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | polyurethane modular screen WS85,WS85 Trommel Screen,PU Trommel Screen |
||
| Trwałość: | 8-10x długość życia w porównaniu ze stalą, anty-abracja, odporna na łzy |
| Wydajność: | Samoczyszczanie, przeciwzakładanie, 30% oszczędności energii |
| Dostosowanie: | Rozmiary otworów (0,1-170 mm), kształty, kompatybilność modułowa |
| Certyfikat: | Odporny na ogień, nietoksyczny, zgodny z normami ISO |
| Materiał: | Ramię stalowe i powierzchnia poliuretanowa |
| Właściwości: | WS85, odporny na zużycie, wydajny i łatwy w montażu |
| Gęstość: | 30mm, 40mm, 50mm |
| Rozmiar otwarcia: | Szerokość otworu 0,1 mm - 2,5 mm |
| Szerokość ekranu: | 305 mm, 500 mm, 515 mm, inne mogą być zaprojektowane |
| Długość ekranu: | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, inne mogą być zaprojektowane |
| Rodzaj połączenia: | WS85 |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567