|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Grubość: | 30mm, 40mm, 50mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | 300*800 Polyurethane Screen Mesh,square polyurethane screen mesh,Polyurethane Screen Mesh For Demister Filters |
||
Polyuretanowa siatka ekranowa jest wysokowydajnym nośnikiem do przesiewania szeroko stosowanym w górnictwie, kamieniołomie,i przemysłu agregatowego ze względu na jego doskonałą odporność na zużycie i dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi ekranami metalowymi.
| Materiał | Ramię stalowe i powierzchnia poliuretanowa |
|---|---|
| Gęstość | 30mm, 40mm, 50mm |
| Wielkość otwarcia | Szerokość otworu 0,1 mm - 2,5 mm |
| Szerokość ekranu | 305 mm, 500 mm, 515 mm (inne mogą być zaprojektowane) |
| Długość ekranu | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm, 1220 mm (inne mogą być zaprojektowane) |
| Rodzaj połączenia | Szpilki, paznokcie różowe, pasy wykończone, wsparcie szynowe |
| Zastosowanie |
|
| Ekran uretanowy | Ekran tuflexowy |
|---|---|
| Polyuretanowa sieć ekranu odwodniającego | WS 85 Ekran modułowy |
| Płyty ekranowe z poliuretanu | Wymienne ekrany Rotex |
| Płytka z gumowego ekranu | Wibrująca sieć ekranu |
| Samoczyszcząca sieć drutowa | Ekran szkicowy |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567