|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Grubość: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | 300x300 polyurethane dewatering screen,mining coal screen panels,polyurethane screen mesh for dewatering |
||
Modułowe panele sitowe z poliuretanu to wysokowydajne media przesiewające wykonane z odpornego na ścieranie poliuretanu, często wzmocnione zintegrowaną stalową ramą. Zaprojektowane do stosowania w sitach wibracyjnych, skutecznie separują i klasyfikują szeroką gamę materiałów, w tym kruszywa, piasek, żwir i różne minerały. Ich modułowa konstrukcja umożliwia szybką wymianę poszczególnych paneli, znacznie skracając czas przestojów konserwacyjnych i koszty operacyjne.
| Materiał | Stalowa rama i powierzchnia poliuretanowa |
|---|---|
| Grubość | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
| Rozmiar oczka | Szerokość szczeliny 0,1 mm - 2,5 mm |
| Szerokość sita | 305 mm, 500 mm, 515 mm (inne można zaprojektować) |
| Długość sita | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm, 1220 mm (inne można zaprojektować) |
| Typ połączenia | Śruby, gwóźdź różyczkowy, pasek wykończeniowy, wspornik szynowy |
Doskonałość w przesiewaniu drobnych frakcji: Idealne do przesiewania drobnych frakcji na mokro i na sucho, a także do wstępnego przesiewania grubych frakcji.
Konstrukcja zapobiegająca zatykaniu: Zwężające się lub karbowane otwory pomagają zapobiegać gromadzeniu się materiału i zatykaniu sita, zwłaszcza przy wilgotnym lub kleistym materiale zasilającym.
Redukcja hałasu: Właściwości tłumiące poliuretanu przyczyniają się do cichszego środowiska pracy sita.
Opakowanie w drewnianej skrzyni zapewniające bezpieczny transport i przechowywanie.
| Sito poliuretanowe | Sito Tufflex |
|---|---|
| Siatka do odwadniania z poliuretanu | Modułowe sito WS 85 |
| Panele sitowe z poliuretanu | Zamienne sita Rotex |
| Panel sita gumowego | Sito wibracyjne |
| Siatka samoczyszcząca | Sito do separacji łupków |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567