|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Grubość: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | vibrating poly screen panels,new polyurethane screen,poly screen panels new |
||
| Materiał | Rama stalowa i powierzchnia poliuretanowa |
|---|---|
| Grubość | 30mm, 40mm, 50mm |
| Rozmiar Otworu | Szerokość szczeliny 0,1 mm - 2,5 mm |
| Szerokość Sita | 305mm, 500mm, 515mm (inne mogą być zaprojektowane) |
| Długość Sita | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (inne mogą być zaprojektowane) |
| Typ Połączenia | Śruby, Gwóźdź róży, Taśma wykończeniowa, Wspornik szynowy |
| Zastosowania |
Górnictwo: Idealne do klasyfikacji rudy żelaza, miedzi, wapienia i granitu Przetwórstwo Węgla: Wydajne odwadnianie i odmulanie Kruszywa i Kamieniołomy: Wysokoprecyzyjne przesiewanie piasku, żwiru i kamienia łamanego Recykling i Gospodarka Odpadami: Separacja gruzu budowlanego i odpadów przemysłowych |
| Sito Uretanowe | Sito Tufflex |
|---|---|
| Sito Poliuretanowe do Odwadniania | Sito Modułowe WS 85 |
| Panele Sitowe Poliuretanowe | Zamienne Sito Rotex |
| Panel Sita Gumowego | Sito Wibracyjne |
| Samooczyszczająca Siatka Druciana | Sito do Oddzielania Mułu |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567