|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Średnica drutu: | 2,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | Tufflex screen panel for wet ore,8mm aperture Tufflex screen,2mm wire diameter Tufflex panel |
||
Panel sitowy Tufflex pokryty siatką drucianą o rozstawie oczek 8mm i średnicy drutu 2mm do mokrego przetwarzania rud
Zaprojektowany do zastosowań w kamieniołomach i górnictwie, Huatao Replacement Tufflex to siatka z lin stalowych pokryta poliuretanem, która przewyższa tradycyjne media tkane. Jego dwuskładnikowa konstrukcja – zawierająca liny stalowe (1,5-12 mm) i sznurki syntetyczne – zawiera grubą powłokę poliuretanową, tworząc gładką powierzchnię, która zapobiega przyleganiu materiału i zatykaniu. Ta innowacyjna konstrukcja eliminuje problemy z zaśmiecaniem, powszechne w starszych sitach, zapewniając stały przepływ materiału.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Drut stalowy powlekany PU |
| Średnica drutu | 2,5 mm |
| Rozmiar oczka | 5 mm kwadratowe |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 850 N/mm² |
| Zakres temperatur | -40°C do +90°C |
| Waga | 12,5 kg/m² |
| Powierzchnia otwarta | 38% |
HUATAO gwarantuje wiodącą w branży jakość naszych paneli Ultra-Wear, popartą 18-miesięczną gwarancją. Nasza globalna sieć logistyczna zapewnia dostawę w ciągu 3 tygodni dla standardowych rozmiarów, a niestandardowe konfiguracje są dostępne w ciągu 4-5 tygodni. Każdy panel przechodzi rygorystyczne kontrole jakości certyfikowane przez ISO 9001, aby zapewnić optymalną wydajność w operacji przetwarzania minerałów.
W HUATAO stoimy za jakością i wydajnością naszych paneli sitowych Tufflex Ultra-Wear Mining. Każdy panel przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości certyfikowaną przez ISO 9001, aby zapewnić zgodność z najwyższymi standardami branżowymi.
Zbliżenie na zaczepy siatki sitowej Tufflex:
Proces produkcji fabrycznej siatki sitowej Tufflex:
Sita są pakowane w materiały odporne na wilgoć i wstrząsy oraz oznakowane w celu zapewnienia identyfikowalności. Niestandardowe rozmiary i branding OEM są bezproblemowo akceptowane.
| Sito uretanowe | Sito Tufflex |
|---|---|
| Siatka do odwadniania poliuretanowa | Sito modułowe WS 85 |
| Panele sitowe poliuretanowe | Zamienne sita Rotex |
| Panel sitowy gumowy | Siatka wibracyjna |
| Siatka samoczyszcząca | Sito do łupków |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567