|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Średnica drutu: | Min.1,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | Polyurethane Mining Screen,PU Mining Screen,PU Tufflex Screen |
||
Tufflex Modular Scalping Screen wyposażony jest w innowacyjny system panelów z wzajemnym blokowaniem z 1,8 mm przewodami powlekanymi PU i 6 mm kwadratowymi otworami.jego mechanizm szybkiego uwalniania umożliwia wymianę paneli pojedynczej osoby w ciągu kilku minut.
Idealny do instalacji do przygotowania węgla i przetwarzania minerałów,Tufflex High-Tension Dewatering Screen działa skutecznie w szerokim zakresie temperatur (-40°C do +90°C) i wytrzymuje agresywne środowiska chemiczneJego modułowa konstrukcja pozwala na łatwą instalację i wymianę, minimalizując czas przerwy podczas konserwacji.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Rdzeń stalowy + PU |
| Szerokość otworu | 2.5 mm |
| Wielkość otworu | 5 mm lub OEM |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 950 N/mm2 |
| Zakres temperatury | -40°C do +90°C |
| Rozmiar panelu | OEM |
| Wydłużenie | 450% |
| Ekran uretanowy | Ekran tuflexowy |
|---|---|
| Polyuretanowa sieć ekranu odwodniającego | WS 85 Ekran modułowy |
| Płyty ekranowe z poliuretanu | Wymienne ekrany Rotex |
| Płytka z gumowego ekranu | Wibrująca sieć ekranu |
| Samoczyszczalna sieć drukowana | Ekran szkicowy |
Zespół inżynierów HUATAO dostosowuje ekrany odwodniające do specyficznych cech materiału, z certyfikowaną produkcją ISO 14001.z dostępnymi opcjami przyspieszonymiNasza kontrola jakości przekracza standardy branżowe, zapewniając niezawodną wydajność w Twoim zakładzie przetwórczym.
HUATAO zapewnia pełne wsparcie techniczne dla każdej instalacji ekranu antyblokowania, w tym analizy drgań i optymalizacji.Dostarczamy standardowe rozmiary w ciągu 25 dniNasze zobowiązanie do jakości gwarantuje 99,7% produktów bez wad, wspierane przez kompleksową obsługę posprzedażną.
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567