|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Poliuretan | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | customized tufflex screen,tufflex screen ultra wear,customized polyurethane screen mesh |
||
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Drut stalowy powlekany PU |
| Średnica drutu | 2,5 mm |
| Rozmiar otworu | Kwadrat 5 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 850 N/mm² |
| Zakres temperatur | -40°C do +90°C |
| Waga | 12,5 kg/m² |
| Powierzchnia otwarta | 38% |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567