|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Rozmiar przysłony: | 0,045-8,0 mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | Derrick compatible PU screen,orange screen,ISO certified 0.3mm aperture screen |
||
Kompatybilne pomarańczowe sito poliuretanowe o otworze 0,3 mm z certyfikatem ISO. Wysokoodporne sita z siatki poliuretanowej są przeznaczone do najtrudniejszych zadań przesiewania na mokro, od płukania węgla po odwadnianie kruszyw. Ich zakres oczek od 0,1 do 5,0 mm dostosowuje się do różnorodnych materiałów, a grubość 15 mm ± 0,5 mm zapewnia trwałość pod dużymi obciążeniami. Przemysłowy kolor pomarańczowy (odporny na promieniowanie UV) wyróżnia się na ruchliwych kopalniach, zmniejszając ryzyko zgubienia.
Sita poliuretanowe o wysokiej wydajności z otworem 0,075 mm, pracujące przez 6-12 miesięcy, są zaprojektowane tak, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom operacji górniczych. Wykonane z wysokiej jakości poliuretanu, sita te oferują wyjątkową trwałość i odporność na ścieranie. Są idealne do separacji i klasyfikacji minerałów, kruszyw i innych materiałów w zastosowaniach górniczych i kamieniołomach.
| Materiał | Poliuretan |
| Rozmiar otworu | 0,045-8,0 mm |
| Rozmiar wymiarowy | 1040*700 mm jako standard lub OEM |
| Kolor | Czerwony lub pomarańczowy |
| Trwałość | Wysoka odporność na ścieranie |
| Zastosowanie | Górnictwo i kamieniołomy |
| Odporność na ścieranie | 3-8 razy dłuższy okres użytkowania |
| Sito uretanowe | Sito Tufflex |
|---|---|
| Siatka do odwadniania poliuretanowego | Sito modułowe WS 85 |
| Panele sitowe poliuretanowe | Zamienne sita Rotex |
| Panel sita gumowego | Siatka sita wibracyjnego |
| Siatka samoczyszcząca | Sito do łupków |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567