|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Rozmiar przysłony: | 0,045 mm ~ 8,0 mm | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | Polyurethane Urethane Screens,0.075mm Urethane Screens,urethane screens |
||
HUATAO 0,075mm Apertura High-Efficiency Polyurethane Screens zapewnia niezrównaną trwałość, utrzymując maksymalną wydajność przez 6-12 miesięcy w surowych środowiskach górniczych.Wyposażone w urządzenia do oddzielania cząstek bardzo cienkiej (do 0.075mm), te ekrany mają wzmocnioną konstrukcję poliuretanową i zaawansowaną odporność na wibracje w celu zminimalizowania zużycia.
Idealne dla węgla, minerałów i kruszyw, zapewniają stałą przepustowość przy jednoczesnym zmniejszeniu częstotliwości wymiany o 50% w porównaniu ze standardowymi ekranami.Łatwe w instalacji i kompatybilne z wiodącymi systemami kontroli, ekrany HUATAO zmniejszają czas przestojów i koszty operacyjne, oferując opłacalne, długoterminowe rozwiązanie klasyfikacji materiałów drobnych o wysokiej częstotliwości.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość otworu | 0.045mm (325 mesh) - 8,0mm |
| Wielkość standardowa | 1040 × 700 mm (dostępne wielkości na zamówienie) |
| Obszar otwarty | 35% - 40% |
| Materiał | Polyuretan |
| Kolor | Czerwony lub pomarańczowy |
| Trwałość | Wysoka odporność na zużycie |
| Odporność na zużycie | 3-8 razy dłuższy okres życia |
| Zastosowanie | Górnictwo i kamieniołom |
Produkcja sieci poliuretanowej o wysokiej częstotliwości obejmuje zaawansowane techniki zapewniające precyzję, trwałość i optymalne osiągi.
| Ekran uretanowy | Ekran tuflexowy |
|---|---|
| Polyuretanowa sieć ekranu odwodniającego | WS 85 Ekran modułowy |
| Płyty ekranowe z poliuretanu | Wymienne ekrany Rotex |
| Płytka z gumowego ekranu | Wibrująca sieć ekranu |
| Samoczyszczalna sieć drukowana | Ekran szkicowy |
Zobowiązanie HUATAO:Gwarantujemy szybkie dostosowanie i dostawę w ciągu 10-15 dni roboczych.wsparcie techniczne 24 godziny na dobę.
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567