|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa: | Wałek do cięcia wzdłużnego Bopp lub Bopet z włókna węglowego stosowany w urządzeniach do cięcia foli | Słowa kluczowe: | Wałek do cięcia wzdłużnego Bopp lub Bopet z włókna węglowego, wałek do cięcia wzdłużnego z włókna wę |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | T800 | Funkcja powierzchni:: | gładka lub szczelinowa konstrukcja wydechu |
| Podkreślić: | Włókno węglowe,Rolka do cięcia folii Bopp,Rolki do urządzeń foliowych BOPET |
||
| Roller material | High-performance carbon fiber composite material |
| Composite shaft head connection | Durable and reliable (patented technology) |
| Weight | 30kg, composite material density 1600kg/m³ |
| Surface coating | EPDM or other rubber coating |
| Maximum diameter | Custom designs up to 190mm |
| Surface roughness | Ra0.8um |
| Maximum length | Custom designs up to 4000mm |
| Surface hardness | Shore A60-90 |
| High stiffness | 700N/m, deflection deformation 0.01mm/m |
| Rubber coating thickness | 5-10mm |
| Speed | Linear speed 1500m/min or custom designs >5000r/min |
| Surface function | Smooth or slotted exhaust design options |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567