|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Włókno odlewane do obróbki powierzchni mgły do odlewania folii PP | Słowa kluczowe: | Wałek odlewniczy, wałek chłodzący |
|---|---|---|---|
| Średnica walca:: | w promieniu Φ1600 mm | cylindryczność i współosiowość walca: | ≤0,005 mm |
| Deformacja ogólna: | < 0,05 mm przy pełnym obciążeniu | Obróbka powierzchniowa: | polerowane lustro, supercienkie lustro, matowy/matowy, wałek zapobiegający przywieraniu |
| Błąd temperatury powierzchni rolki: | ± 0,5 ~ 1 ℃; | Równoważenie dynamiczne: | G2.5 |
| Podkreślić: | Wlewy odlewane do obróbki powierzchni mgły,Rolki przemysłowe do chłodzenia filmami precyzyjnymi,Wałek odlewniczy o średnicy Φ1600mm |
||
Rulki odlewane stosują surowe europejskie standardy produkcji i poddawane są wielokrotnym procesom spawania i obróbki cieplnej w celu zapewnienia solidnej i niezawodnej całkowitej struktury.Specjalnie zaprojektowane spirałowe kanały przepływu optymalizują wydajność wymiany ciepła, z obliczonym przepływem płynu chłodzącego w celu zminimalizowania błędu temperatury powierzchni i poprawy jednolitości temperatury produktu.Dedykowane urządzenia kalibracyjne dynamicznej równowagi na dużą skalę zapewniają płynną pracę przy dużych prędkościach.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Średnica walca | W zakresie Φ1600 mm |
| Silindryczność i koaksjalność | ≤ 0,005 mm |
| Grubość powłoki | 50~80 mm |
| Błąd temperatury powierzchni walca | ±0,5~1°C |
| Obsługa powierzchni | Lustro polerowane, lustro superfijne, matte/matte, powierzchnia rolkowa antyprzylepna |
| Prędkość jazdy | 800 metrów/min |
| Deformacja ogólna | < 0,05 mm przy pełnym obciążeniu |
| Dynamiczny balans | Q=3.2 podczas pracy |
Produkcja wykwalifikowanych folii odlewanych wymaga precyzyjnej kontroli procesu, a temperatura jest szczególnie istotna (optymalna temperatura produkcji: 230 ~ 250 °C).Prawidłowa regulacja noża powietrznego na rolce chłodzącej zapewnia równomierne chłodzenie folii i zapobiega niestabilności grubości lub problemom z przyczepieniem.
PVC, ABS, PP, PT, PE, PC, folie, papiery, skóra, metal, tkanina i materiały dekoracyjne.
Założona w 2008 r., Huatao Group jest profesjonalnym dostawcą rolków przemysłowych z ponad 15-letnim doświadczeniem w obsłudze przemysłu papieru, tektury falistej, gumy, tworzyw sztucznych i tkanin nienasyconych.
Przemysł papierniczy:Wręby do formowania, wręby do podkładania podciśnienia, wręby do prasowania, cylindry suszarki, wręby do kalandru
Plastiki i gumy:Rolki chłodzące, rolki MDO, rolki chłodzące, rolki do obróbki korony, rolki z włókien węglowych
Pozostałe tkaniny:Wręby cylindrowe, wręby dofferowe, wręby do wytłoczenia, wręby rozkładane
Nasze produkty są eksportowane do ponad 96 krajów, wspierane przez silne zaangażowanie w innowacje, niezawodność i zadowolenie klientów.Specjalizujemy się w rozwiązaniach na zamówienie, spełniających różnorodne wymagania przemysłowe..
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567