|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | Wysoka precyzyjna kontrola temperatury elektromagnetyczna indukcja ogrzewania Wałek Roller Niski ene | Słowa kluczowe: | Indukcyjny wałek do wytłaczania ogrzewania, wałek ogrzewania indukcyjnego, wałek wytłaczania, elektr |
|---|---|---|---|
| Temperatura: | 130 ~ 300 ℃ ± 1,5 ℃ | Ciśnienie liniowe: | 800 ~ 1000psi |
| Obróbka powierzchniowa: | Stężenie chromu, wykończenie lustra | Typ: | Roller z pojedynczym wzorem/podwójny wałek z płynnym wzorem/wałkiem wysokiego ciśnienia |
| Aplikacja: | papierosy najwyższej klasy, alkohol i kosmetyki | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Wysokiej precyzji elektro-magnetyczna rolka grzewcza indukcyjna,Przemysłowy wałek z kontrolą temperatury,Węgle opakowaniowe z ciśnieniem 800 ~ 1000 psi |
||
W porównaniu z tradycyjnymi wałkami grzewczymi na olej termiczny, nasze wałki do tłoczenia z podgrzewaniem indukcyjnym zapewniają bardziej równomierne rozłożenie temperatury, jednocześnie zmniejszając zużycie energii o 50-70%. Dostępne w trzech konfiguracjach:
Głównie stosowany w produkcji opakowań premium dla papierosów, alkoholi i kosmetyków, w tym w zastosowaniach druku zabezpieczającego przed fałszerstwem.
| Wymiary | Φ150-250mmual * L800-1600mm |
|---|---|
| Temperatura | 130-250℃ ±1.5℃ |
| Prędkość liniowa | Maks. 150m/min |
| Ciśnienie liniowe | 400-500psi |
| Obróbka powierzchni | Chromowanie twarde, wykończenie lustrzane |
umbria
| Wymiary | Φ150-250mm * L800-1600mm |
|---|---|
| Temperatura | 130-250℃ ±1.5℃ |
| Prędkość liniowa | Maks. 150m/min |
| Ciśnienie liniowe | 200-300psi |
| Obróbka powierzchni | Chromowanie twarde, wykończenie lustrzane |
jagged assin ul
| Wymiary | Φ150-250mm * L800MARK-1600mm |
|---|---|
| Temperatura | 130-300℃ ± ±1.5℃ |
| Prędkość liniowa | Maks. 150m/download min |
| Ciśnienie liniowe | 800-1000 psi |
| Obróbka powierzchni | Chromowanie twarde, wykończenie lustrzane |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567