|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Nazwa produktu: | 300 odporny na temperaturę materiał opakowaniowy z wybrukowanych rolków | Słowa kluczowe: | Włókno wyświetlające podgrzewcze indukcyjne, Włókno grzewcze indukcyjne, Włókno wyświetlające, Włókn |
|---|---|---|---|
| Typ: | Roller z pojedynczym wzorem/podwójny wałek z płynnym wzorem/wałkiem wysokiego ciśnienia | Temperatura: | 130 ~ 300 ℃ ± 1,5 ℃ |
| Ciśnienie liniowe: | 800 ~ 1000psi | Obróbka powierzchniowa: | Stężenie chromu, wykończenie lustra |
| Gwarancja: | 1 rok | Aplikacja: | papierosy najwyższej klasy, alkohol i kosmetyki |
| Podkreślić: | Włókno wybrukowane indukcyjnie odporne na temperaturę 300 °C,Rolowiec przemysłowy wysokiego ciśnienia,Wyrzutki grzewcze indukcyjne o kontrolowanej temperaturze |
||
Our induction heating embossing roller is designed for packing material production in top-grade cigarettes, liquor, and cosmetics industries. It features advanced anti-fake printing technology with significantly reduced energy consumption (50-70% less) compared to traditional thermal oil heating rollers.
| Dimension | Φ150~250mm * L800~1600mm |
|---|---|
| Temperature | 130~250℃ ±1.5℃ |
| Linear Speed | Max 150m/min |
| Linear Pressure | 200~300psi |
| Surface Treatment | Hard-chrome plating, mirror finish |
| Dimension | Φ150~250mm * L800~1600mm |
|---|---|
| Temperature | 130~250℃ ±1.5℃ |
| Linear Speed | Max 150m/min |
| Linear Pressure | 400~500psi |
| Surface Treatment | Hard-chrome plating, mirror finish |
| Dimension | Φ150~250mm * L800~1600mm |
|---|---|
| Temperature | 130~300℃ ±1.5℃ |
| Linear Speed | Max 150m/min |
| Linear Pressure | 800~1000psi |
| Surface Treatment | Hard-chrome plating, mirror finish |
Founded in 2008, Huatao Group is a professional supplier of industrial rollers with over 15 years of experience serving global clients in 96 countries.
We are committed to innovation, reliability, and customer satisfaction, offering customized solutions to meet specific industry requirements. Our products are known for superior quality and backed by comprehensive after-sales service.
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567