|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Szerokość ekranu: | 1, 1,25 m | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | gumowa sieć ekranu samooczyszczającego,sieć ekranu samoczyszczalnego przeciw abracji,Panel ekranowy do badań górniczych |
||
Gumowa siatka samoczyszcząca wykorzystuje gumę importowaną z Tajlandii. Guma kompozytowa znacznie poprawia odporność na zużycie i stabilność. Może być stosowana w różnych maszynach przesiewających wibracyjnie, według opinii użytkowników, żywotność wynosi 5-10 razy więcej niż siatki metalowej i jest bardziej odporna na zużycie niż ekran poliuretanowy. Ma również lepszy efekt przesiewania podczas suchego przesiewania.
| Nazwa produktu | Gumowa siatka samoczyszcząca |
|---|---|
| Materiał | Guma importowana z Tajlandii |
| Szerokość siatki | 1, 1,25 m |
| Długość siatki | Może być dostosowana do Twojego życzenia |
| Grubość | 6 mm, 8 mm można dostosować |
| Rozmiar oczka | Zazwyczaj 4-12 mm, minimum 3 mm |
| Kształt oczka | Zazwyczaj okrągły, prostokątny kształt można dostosować |
| Metoda instalacji | Instalacja na haczyki |
Gumowa siatka samoczyszcząca jest szeroko stosowana w górnictwie, przetwórstwie minerałów przemysłowych, kamieniołomach i innych przesiewach kruszyw.
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567