Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
HUATAO LOVER LTD
Dom ProduktyMaszyna do produkcji papieru

5Ton dziennie Jumbo Paper Roll 13-40gsm Maszyna do produkcji papieru toaletowego

Chiny HUATAO LOVER LTD Certyfikaty
Chiny HUATAO LOVER LTD Certyfikaty
Firma Huatao to bardzo dobra firma, bardzo chętnie z Tobą współpracuję, bezpieczna, sprawna, profesjonalna, uczciwa, szczęśliwa! Dziękujemy za zapewnienie mi stabilnej obsługi i produktów. ----- EUROPAT

—— EUROPT INDUSTRIAL

Im Online Czat teraz

5Ton dziennie Jumbo Paper Roll 13-40gsm Maszyna do produkcji papieru toaletowego

5Ton Per Day Jumbo Paper Roll 13-40gsm Toilet Paper Making Machine
5Ton Per Day Jumbo Paper Roll 13-40gsm Toilet Paper Making Machine 5Ton Per Day Jumbo Paper Roll 13-40gsm Toilet Paper Making Machine

Duży Obraz :  5Ton dziennie Jumbo Paper Roll 13-40gsm Maszyna do produkcji papieru toaletowego

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HUATAO
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: HT-TKANKA PM
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: 100000
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie eksportowe
Czas dostawy: 100 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 50 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Gatunek papieru:: 13-40gsm prędkość projektowa: 220 m / min
prędkość robocza: 80-160m/min Pojemność: 5T/D
Surowiec: Makulatura, miazga drzewna, papier kartonowy Różnorodność produktów: Papier toaletowy
High Light:

Maszyna do papieru toaletowego 5T / D

,

maszyna do papieru toaletowego 40gsm

,

maszyna do produkcji papieru toaletowego 13gsm

5Ton dziennie Jumbo Paper Roll 13-40gsm Maszyna do produkcji papieru toaletowego

 

Maszyna do bibułki / papieru toaletowego

Maszyna do bibułki to ogólna nazwa całego zestawu urządzeń, które wytwarzają miazgę z wstęgi, w tym wlewu, sekcji formowania, sekcji prasy, sekcji suszarki, kalandra, nawijarki, części transmisyjnej i pomocniczej systemy takie jak para, woda, próżnia, smarowanie i odzysk ciepła.

 

Struktura

Tkanina formująca to siatka pierścieniowa bez końca, pomiędzy wałkiem piersiowym a wałkiem powstaje pozioma lub lekko nachylona płaska powierzchnia oczka.Jako sekcja robocza odwadniania miazgi nazywana jest stołem drucianym, czyli maszyną do suszenia miazgi.Jeśli tkanina do formowania bez końca jest umieszczona na formie cylindrycznej, staje się ona roboczą sekcją formowania łukowego, co nazywa się cylindryczną maszyną papierniczą.

 

Sekcja Formowania, Sekcja formująca składa się z wlewu, rolki klatki piersiowej, tkaniny formującej, próżniowej skrzynki ssącej i rolki kanapy.Dystrybutor wlewu równomiernie rozpyla zawiesinę z systemu transportującego na tkaninę formującą, a prędkość zawiesiny powinna odpowiadać prędkości drutu.


Sekcja prasowa, Uformowany mokry papier jest dalej odwadniany za pomocą ciśnienia.Składa się z dwóch twardych i miękkich wałków, takich jak wałek kamienny i wałek gumowy.Sekcja prasująca składa się z grup prasujących o tej samej lub różnych formach, w których w przyzwyczajeniu znajduje się również próżniowe urządzenie ssące.Podczas prasowania stosuje się odpowiednią specyfikację filcu prasującego do podtrzymywania arkusza papieru, który może równomiernie rozłożyć nacisk i zabrać część wody z prasy oraz może zwiększyć nacisk i poprawić zdolność odwadniania prasy.

 

Sekcja Suszarki, Grupa suszarek jest napędzana przez przekładnie lub sito suszarki, a sekcja suszarni składa się z kilku grup suszarek.Prędkość liniową każdej grupy suszarek można regulować oddzielnie, aby utrzymać różnicę mikroprędkości między każdą grupą suszarek, aby skompensować kurczenie się papieru w procesie suszenia.Suchość papieru z sekcji suszącej wynosi na ogół około 92-94%.

 

Sekcja wykańczania powierzchni, W maszynie papierniczej po kalandrowaniu mechanicznym, dzięki czemu powierzchnia papieru jest płaska i spójna.Kalandr mechaniczny składa się z kilku walców żeliwnych na zimno.Powierzchnia papieru jest spłaszczana pod ciężarem każdego wałka lub przez dodatkowy docisk.

 

System transmisji, Wszystkie części maszyny papierniczej są połączone i działają synchronicznie, tworząc integrację mechaniczną i elektryczną.Składa się z mechanicznego urządzenia spowalniającego, urządzenia regulującego i stabilizującego prędkość, częściowego urządzenia transmisyjnego itp., Z których wszystkie wykorzystują energię elektryczną jako źródło zasilania.

 

System Białej Wody, System odzyskiwania, obróbki i ponownego wykorzystania sekcji odwadniania maszyny papierniczej.W tym zbieranie, transport, filtracja lub sedymentacja białej wody, flotacja powietrza i inny sprzęt do oddzielania i recyklingu włókien i ponownego wykorzystania wypełniacza, a także system recyklingu czystej białej wody w procesie produkcji papieru.

 

System pomocniczy, Składa się z układu elektrycznego, układu próżniowego, układu smarowania, układu zasilania i odprowadzania pary warsztatowej, układu oczyszczania ubytków papieru, układu sprężonego powietrza, zasilania parą oraz układu zasilania i odprowadzania wody.

 

Szczegóły Produktu

Model

1575 (możliwość dostosowania)

Różnorodność papieru

Papier toaletowy

Gramatura/GSM

13-35g/m2

Szerokość papieru netto

1575 mm (możliwość dostosowania)

Prędkość projektowa

220 m/min (możliwość dostosowania)

Prędkość robocza

80-160 m/min (możliwość dostosowania)

Pojemność na dzień

5 T/D (możliwość dostosowania)

Surowiec

makulatura

 

 

Pakowanie i dostawa

Opakowania
produkty będą pakowane zgodnie z ich kształtami, wagą, odległością transportu i środkami transportu.duże maszyny będą pakowane w sekcje.każda część maszyn eksportowych będzie w standardowym opakowaniu eksportowym - zdatnej do żeglugi drewnianej skrzynce, wodoodpornej folii, słomianej linie, kartonie itp., co zapewni nienaruszalność produktów.


Transport
produkty będą transportowane zgodnie z ich cechami i potrzebami klientów.transport lotniczy, kolejowy i morski są dostępne.

 

5Ton dziennie Jumbo Paper Roll 13-40gsm Maszyna do produkcji papieru toaletowego 0

 

5Ton dziennie Jumbo Paper Roll 13-40gsm Maszyna do produkcji papieru toaletowego 1

 

profil firmy

Przeszliśmy certyfikację systemu jakości CE, SGS, ISO, a wszystkie procesy produkcyjne są ściśle przeprowadzane według normy.


Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, dostawą, montażem i uruchomieniem maszyn papierniczych i nowej celulozowni oraz modernizacją istniejących celulozowni i maszyn papierniczych pod klucz.Mamy również innowacyjny zespół badawczy, zawsze podążaj za
zaawansowana technologia Finlandii, Danii i Włoch, Niemiec;


Wykwalifikowany i staranny zespół instalacyjny.

 

Rynek handlu:
Nasze maszyny sprzedają się dobrze w ponad 30 krajach, takich jak Nigeria, Egipt,
Uzibekistan, Pakistan, Ameryka, Uganda, Turcja, Brazylia, Fidżi, Paragwaj, Etiopia itp.Wysoka jakość i perfekcyjna obsługa zastrzegły sobie uznanie klientów i kolejne zamówienia.Nawiązaliśmy dobre stosunki z wieloma zagranicznymi krajami ze względu na naszą dobrą jakość i doskonałą obsługę.

Szczegóły kontaktu
HUATAO LOVER LTD

Osoba kontaktowa: Maple

Tel: +86 15103371897

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty