|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Poliuretan i stal | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | siatka z poliuretanu,siatka z siatki pu |
||
Wysokiej jakości elastyczne stalowe sito wibrujące samoczyszczące się, zapobiegające zatykaniu, zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności w wymagających zastosowaniach przemysłowych.
Ten typ sita charakteryzuje się okrągłymi, falistymi drutami zakrzywionymi w płaszczyźnie roboczej poziomej pod kątem 90° między ramionami. Wielkość robocza (otwór W) jest określana przez średnicę okręgu wpisanego w otwór, tworząc otwory przypominające kwadrat.
Wykonane z naprzemiennie prostych i falistych drutów o okrągłym przekroju na poziomej powierzchni roboczej, z rozstawem fal wynoszącym 90° lub 60°. Druty proste mają nieco większą średnicę niż druty faliste, co zwiększa nośność.
| Przedmiot | Sito samoczyszczące |
|---|---|
| Wymiar | Zgodnie z wymaganiem |
| Otwór | Minimum 3 mm |
| Materiał | Stal i poliuretan |
| Średnica drutu | Minimum 1 mm |
O: Czas dostawy zależy od ilości, zazwyczaj od 7 do 10 dni.
O: Używamy unikalnej, w pełni automatycznej linii produkcyjnej walców, zapewniającej wysoką dokładność obróbki, jednolitą i stabilną jakość. Umożliwia to ciągłą, wydajną produkcję profesjonalną, pozwalając nam dostarczać produkty i usługi o najwyższej jakości.
O: Tak, zapraszamy do odwiedzin i oprowadzimy Państwa po naszych zakładach produkcyjnych.
O: Akceptujemy terminy EXW, FOB, CIF, CFR i inne standardowe terminy handlowe.
O: Tak, próbki są mile widziane. Opłata za próbkę i koszty wysyłki ponosi klient, ale opłata za próbkę zostanie zwrócona po otrzymaniu zamówienia próbnego.
O: Tak, akceptujemy zamówienia OEM dotyczące materiału, rozmiaru, koloru, opakowania i innych dostosowań.
O: Tak, nasze minimalne zamówienie to 1 sztuka.
| Przedmiot | Sito poliuretanowe z rdzeniem stalowym |
|---|---|
| Wymiar | Zgodnie z wymaganiem |
| Otwór | Minimum 2 mm |
| Kolor | Czerwony lub zgodnie z wymaganiem |
| Średnica drutu | Minimum 2 mm |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567