|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo:: | Poliuretan | Szerokość otworu:: | 0,075 mm-1,5 mm |
|---|---|---|---|
| Długość otworu:: | 2,59 mm-8,2 mm | Życie:: | 6-12 miesięcy |
| Kolor:: | Pomarańczowy, czerwony lub jako wymóg | Rozmiar ekranu:: | 1040 mm x 700 mm lub jako wymaganie |
| Tworzywo: | Poliuretan | ||
| Podkreślić: | siatka z poliuretanu,siatka z wibrującego drutu |
||
Nowy produkt pomarańczowe poliuretanowe siatki ekranowe o wysokiej jakości powierzchni ekranu, zaprojektowane z myślą o wyższej wydajności i trwałości.
| Materiał | Polyuretan |
|---|---|
| Rozmiar otworu (szerokość) | 00,045 mm - 1,5 mm |
| Rozmiar otworu (długość) | 2.59mm - 8.2mm |
| Życie | 6 miesięcy - 12 miesięcy |
| Kolor | Pomarańczowy, czerwony i na życzenie. |
| Obszar otwarty | 200,0% - 40,6% |
| Łuk | Pozostałe materiały |
| Wielkość ekranu | 700mm x 1040mm jest powszechne, inne rozmiary mogą być zaprojektowane na żądanie |
| Sposoby płatności | PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram, T/T, Trade Assurance |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567