Tradycyjne systemy przesiewowe napotykają krytyczne ograniczenia:
Przełom w panelu ekranu Tufflex firmy HUATAO:
Innowacje materiałowe:
Korzyści operacyjne:
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Tworzywo | Wzmocniony poliuretan |
| Zakres przysłony | Minimalnie 2 mm |
| Szerokość panelu | 1,5-3 m z możliwością dostosowania |
| Opcje długości | Konfiguracje 5-30 m |
| Opcje haka | Z/bez dostępności |
W sprawie niestandardowych rozwiązań w zakresie badań przesiewowych prosimy o kontakt:
Annie Lu
Grupa HUATAO
E-mail:annie.lu@huataogroup.com
Telefon komórkowy: +86 18032422676 (Whatsapp/Wechat/Viber)
WhatsApp: https://wa.me/008618032422676
Strona internetowa: www.tufflexscreen.com
Strona internetowa: www.huataoscreen.com
Strona internetowa: www.puscreenpanel.com
Lista produktów poliuretanowych HUATAO sprzedawanych na gorąco jak poniżej:
| Kategoria produktu | Nazwa produktu |
|---|---|
| Ekran uretanowy Polyweb | Ekran Tufflexu |
| Siatka odwadniająca z poliuretanu | Ekran modułowy WS 85 |
| Panele ekranowe z poliuretanu | Sita zastępcze firmy Rotex |
| Gumowy panel ekranu | Wibrująca siatka ekranująca |
| Samoczyszcząca siatka druciana | Ekran Shale Shale |
Osoba kontaktowa: Mr. Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567