|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Rama o wysokiej zużyciu + stalowa rama | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | 305×305mm Rubber Screen Panel,40 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,50mm Thick Modular Screen Panel |
||
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk o wysokiej odporności na zużycie + ramka stalowa |
| Rodzaj | Panel gumowy SELM lub dostosowany |
| Gęstość | 25-40 mm (wykonalne) |
| Wielkość dziury | 10-50 mm (regulowane) |
| Wielkość | 610*305*40mm, 305*305*40mm |
| Waga | < 15 kg/m2 (15 mm grubości) |
| Wnioski | Klasyfikacja rudy, prania węgla, przetwarzanie minerałów |
| Rodzaj produktu | Model |
|---|---|
| Ekran uretanowy | Ekran tuflexowy |
| Polyuretanowa sieć ekranu odwodniającego | WS 85 Ekran modułowy |
| Płyty ekranowe z poliuretanu | Wymienne ekrany Rotex |
| Płytka z gumowego ekranu | Wibrująca sieć ekranu |
| Samoczyszczalna sieć drukowana | Ekran szkicowy |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567