|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Rama o wysokiej zużyciu + stalowa rama | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | 30mm Thick Rubber Screen Panel,305×305mm Vibrating Screen Panel,Shore Hardness 40-60 Modular Screen Panel |
||
Panele sitowe gumowe HUATAO redefiniują wydajność w przesiewaniu w górnictwie, rozwiązując kluczowe problemy, takie jak zatykanie i zużycie maszyn. Ich unikalna formuła – zastrzeżone związki gumowe ze wzmocnieniem stalowym – pochłania uderzenia spadających kamieni, chroniąc sprzęt i przedłużając jego żywotność. Opcje otworów, w tym wzory zapobiegające zatykaniu i w jodełkę, zapewniają nieprzerwany przepływ, co jest kluczowe przy przetwarzaniu lepkich materiałów, takich jak rudy bogate w glinę. Dzięki twardości Shore 32-90, równoważą elastyczność (aby zapobiec zatykaniu) i sztywność (dla wsparcia strukturalnego), sprawdzając się zarówno w zastosowaniach na mokro (odwadnianie), jak i na sucho (przesiewanie grube).
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Guma o wysokiej odporności na ścieranie + rama stalowa |
| Typ | Panel gumowy SELM lub na zamówienie |
| Grubość | 25-40 mm (możliwość dostosowania) |
| Rozmiar otworu | 10-50 mm (regulowany) |
| Rozmiar | 610x305x40 mm, 305x305x40 mm |
| Waga | <15kg> |
| Zastosowania | Klasyfikacja rud, płukanie węgla, przetwarzanie minerałów |
Opakowanie w drewnianej skrzyni dla bezpiecznego transportu.
Zespół inżynierów HUATAO dostosowuje sita gumowe do specyficznych cech materiału, z produkcją certyfikowaną ISO 14001. Standardowe konfiguracje wysyłamy w ciągu 25 dni, z dostępnymi opcjami przyspieszonej wysyłki. Nasza kontrola jakości przekracza standardy branżowe, zapewniając niezawodne działanie w Twojej instalacji przetwórczej.
| Produkt | Produkt |
|---|---|
| Sito uretanowe | Sito Tufflex |
| Siatka odwadniająca poliuretanowa | Sito modułowe WS 85 |
| Panele sitowe poliuretanowe | Sita zamienne Rotex |
| Panel sitowy gumowy | Siatka wibracyjna |
| Siatka samoczyszcząca | Sito do separacji łupków |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567