|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Szerokość ekranu: | 1, 1,25 m | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | Płyty ekranowe z poliuretanu o okrągłym kształcie,Płyty ekranowe z poliuretanu o szerokości 1 m,1 m szerokości poliuretanowy ekran |
||
Okągłe Sito Gumowe Samoczyszczące o Szerokości 1 M do Przesiewania
Gumowe maty samoczyszczące są kluczowe w operacjach górniczych, gdzie są wykorzystywane w sitach wibracyjnych do przesiewania i klasyfikacji różnych rud, kruszyw i minerałów. Maty te wytrzymują duże obciążenia i materiały ścierne, skutecznie zapobiegając zatykaniu się lub zaślepianiu otworów sitowych. Dzięki samoczyszczeniu zapewniają ciągłe przesiewanie, zwiększając wydajność przetwarzania minerałów i poprawiając ogólną produktywność w przemyśle wydobywczym.
| Nazwa Produktu | Gumowe sito samoczyszczące |
|---|---|
| Materiał | Guma importowana z Tajlandii |
| Szerokość Sita | 1 m lub 1,25 m |
| Długość Sita | Może być dostosowana do Twoich potrzeb |
| Grubość | 6 mm, 8 mm można dostosować |
| Rozmiar Otworu | Min 3 mm, zazwyczaj 4-12 mm |
| Kształt Otworu | Zazwyczaj kształt okrągły, kształt prostokątny można dostosować |
| Metoda Instalacji | Instalacja na haczyki |
Gumowe sito samoczyszczące jest szeroko stosowane w górnictwie, przetwórstwie minerałów przemysłowych, kamieniołomach i innych zastosowaniach przesiewania kruszyw.
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567