|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Poliuretan i stal | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | siatka z poliuretanu,siatka z wibrującego drutu |
||
| Pozycja | Ekran samooczyszczający |
|---|---|
| Wymiar | Jako wymóg |
| Otwór | Minimalnie 3 mm |
| Materiał | Stali i poliuretanu |
| Średnica drutu | Minimum 1 mm |
| Pozycja | Ekran poliuretanowy z rdzenia stali |
|---|---|
| Wymiar | Jako wymóg |
| Otwór | Minimum 2 mm |
| Kolor | Czerwony lub zgodnie z wymaganiami |
| Średnica drutu | Minimum 2 mm |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567