|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Poliuretan i stal | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | siatka z poliuretanu,siatka z wibrującego drutu |
||
Wysokiej jakości siatka wibrująca zaprojektowana do wydajnego przesiewania i samooczyszczania w zastosowaniach przemysłowych.
| Pozycja | Sito samoczyszczące |
|---|---|
| Wymiar | Według wymagań |
| Szczelina | Minimum 3 mm |
| Materiał | Stal i poliuretan |
| Średnica drutu | Minimum 1 mm |
Ten typ sita charakteryzuje się okrągłymi, falistymi drutami zakrzywionymi w poziomej płaszczyźnie roboczej pod kątem 90° między ramionami. Rozmiar roboczy otworu W jest określany przez średnicę koła wpisanego w otwór, tworząc otwory przypominające kwadrat.
Wykonane z naprzemiennie prostych i falistych drutów o okrągłej średnicy na poziomej powierzchni roboczej, z rozstawem fal 90° lub 60°. Ekrany te oferują doskonałą nośność i skuteczne samooczyszczanie dzięki samooscylacji falistych drutów.
O: Czas dostawy zależy od ilości, zazwyczaj od 7 do 10 dni.
O: Wykorzystujemy unikalne, w pełni automatyczne linie produkcyjne rolkowe zapewniające wysoką dokładność obróbki, jednolitą jakość i wydajną produkcję ciągłą.
O: Tak, zapraszamy do odwiedzin i oprowadzimy Państwa po naszych zakładach produkcyjnych.
O: Dostępne są terminy EXW, FOB, CIF, CFR i inne.
O: Tak, próbki są mile widziane. Opłata za próbkę i koszty wysyłki ponosi klient, a opłata za próbkę jest zwracana przy zamówieniu próbnym.
O: Tak, akceptujemy zamówienia OEM dotyczące materiału, rozmiaru, koloru i opakowania.
O: Tak, nasze minimalne zamówienie to 1 sztuka.
E-mail: team11@huataolover.com
Tel/WhatsApp: +86 13383118952
Strona internetowa: www.huataowiremesh.com
Strona internetowa: www.tufflexscreen.com
| Pozycja | Sito stalowo-poliuretanowe |
|---|---|
| Wymiar | Według wymagań |
| Szczelina | Minimum 2 mm |
| Kolor | Czerwony lub według wymagań |
| Średnica drutu | Minimum 2 mm |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567