|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Poliuretan i stal | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | druciana siatka druciana,siatka pu |
||
Nasze samoczyszczące sito wibrujące zapobiegające zatykaniu posiada innowacyjną konstrukcję haków i wytrzymałą konstrukcję ze stalowego drutu, zaprojektowane z myślą o doskonałej wydajności w wymagających zastosowaniach przemysłowych.
| Przedmiot | Sito samoczyszczące |
|---|---|
| Wymiar | Według wymagań |
| Rozmiar oczka | Minimum 3 mm |
| Materiał | Stal i poliuretan |
| Średnica drutu | Minimum 1 mm |
| Przedmiot | Stalowo-poliuretanowy ekran rdzeniowy |
|---|---|
| Wymiar | Według wymagań |
| Rozmiar oczka | Minimum 2 mm |
| Kolor | Czerwony lub według wymagań |
| Średnica drutu | Minimum 2 mm |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567