|
|
Szczegóły Produktu:
Zapłata:
|
| Tworzywo: | Poliuretan | ||
|---|---|---|---|
| Podkreślić: | siatka z poliuretanu,siatka z siatki pu |
||
| Nazwa produktu | Ekran poliuretanowy |
|---|---|
| Wymiar | 1040 × 700 mm, 1220 × 700 mm, 836 × 700 mm |
| Kolor | Niebieski, żółty, czerwony |
| Waga | 5-20 kg |
| Użycie | Węgiel, ruda żelaza, miedź, złoto i inne rudy, klasyfikacja, przesiewanie, odwodnienie |
| Materiał | Polyuretan |
|---|---|
| Rozmiar otworu (szerokość) | 00,045 mm - 1,5 mm |
| Rozmiar otworu (długość) | 2.59mm - 8.2mm |
| Życie | 6 miesięcy - 12 miesięcy |
| Kolor | Pomarańczowy, czerwony i zamówienia na zamówienie |
| Obszar otwarty | 200,0% - 40,6% |
| Łuk | Pozostałe materiały |
| Wielkość ekranu | 700 mm × 1040 mm (powszechne), dostępne wielkości niestandardowe |
| Sposoby płatności | PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram, T/T, Trade Assurance |
Osoba kontaktowa: Maple
Tel: +86 15103371897
Faks: 86--311-80690567